Servis a montáž

Naše firma poskytuje autorizovaný servis ke všem nabízeným tepelným čerpadlům a klimatizacím. Samozřejmostí je zajištění jejich pravidelných servisů, revizí a údržby. Firma TEPELNÁ ČERPADLA MAZUR s.r.o. disponuje nejvyšším certifikátem pro montáž tepelných čerpadel v rámci Evropy, vydaným Asociací pro využití tepelných čerpadel.

5 důvodů proč se vám vyplatí pravidelný servis

  1. Prodlužujete životnost tepelného čerpadla
  2. Snižujete náklady na vytápění
  3. Předcházíte zbytečným poruchám
  4. Máte jistotu záruky
  5. Šetříte životní prostředí

Aby Vám tepelné čerpadlo dobře sloužilo po dlouhá léta, je nutné se o něj starat. Náš tým speciálně proškolených techniků Vám nabízí kompletní servis tepelných čerpadel a klimatizací včetně jejich revizí. V případě závažné poruchy k našim klientům vyjíždí mobilní dílna s 80 % náhradních dílů. Pokud nelze na místě závadu odstranit, jsme připraveni Vám zapůjčit po dobu opravy náhradní jednotku pro zajištění Vaší tepelné pohody. Firma TČ Mazur je vybavena nejmodernějšími přístroji pro analýzu závad, které urychlují každý servisní zásah.

Naše firma má na svém kontě nad 500 montáží tepelných čerpadel. Díky dlouholetým zkušenostem a poctivé přípravě na dílnách obvykle trvá montáž tepelného čerpadla 6 – 12 hodin. Krom montáží a servisů se zabýváme také výrobou a vývojem vlastních tepelných čerpadel.

Instalujeme tepelná čerpadla po celé ČR

Referenční čerpadlo s možností kontaktu
Čerpadlo

Ukázky montáží